לאחרונה התחדשתי בפלטת Ambient Lights של Hourglass ומכיוון שראיתי שהרבה התעניינו בה החלטתי להעלות סקירה זריזה עליה כך שמי שטרם החליטה אם לרכוש אותה או לא תוכל להחליט.

1

הפלטה הזאת היא הפלטה האחרונה מבית Hourglass שיצאה במהדורה מוגבלת והיא מכילה שלוש מהפודרות המאירות המפורסמות של Hourglass, שני סמקים וברונזר.

וככה הפלטה נראית מבפנים:

2
ואם נתמקד לרגע

3השורה הראשונה מורכבת מהפודרות המאירות:
משמאל לימין : Diffused light, Iridescent light, Dim light

השורה השנייה מורכבת משני סמקים וברונר:
מימין לשמאל:  Blush- Mood exposure, Blush- Luminous Flush, Bronzer- Luminous Bronze Light

ואיך אפשר בלי סווצ'ים?

סווצ'יםמימין לשמאל-     Dim light, Iridescent light, Diffused light, Mood exposure, Luminous Flush, Luminous Bronze Light

 

חוות דעתי על הששת הגוונים:

הפודרות:

Dim Light- פודרה בהירה אפרסקית שהשתלבה די יפה עם גוון העור שלי, הרגשתי שהיא נתנה לי קצת זוהר לפנים אבל בצורה מעוד מעודנת.

Iridescent Light- פודרה עדינה מאוד שמתאימה בעיני נהדר לפידור עדין ומקנה גם מראה זוהר.

Diffused light- פודרה בהירה צהבהבה, נאמר שהיא אמורה להיות יעילה בהקניית מראה בריא לפנים ולהפחית אדמומיות. בעיני היא מעולה להוספת נקודת אור בפנים ומכיוון אין בה חלקיקי שימר המראה שמתקבל הוא מאוד טבעי.

הסמקים:

Luminous Bronze Light- ברונזר חם עם טיפה שימר בעיני הוא נהדר לחימום הפנים ופחות לחיטוב.

Luminous Flush- סומק ורדרד/אפרסקי עם מעין שימר כך שמתקבל מראה מאוד זוהר.

Mood exposure- סומק מקסים ומאוד מיוחד! אם אני לא טועה זהו המוצר היחיד שהוא חדש מכל השישיה בפלטה. הוא מעין הכלאה של סגול, חום וורוד עם בוהק מהשימרים הגרוסים דק דק.

באיפור הזה השתמשתי בפודרה  Dim light יחד עם Diffused light בשילוב עם הסומק Mood exposure.

איפור 1 איפור 2

לסיכום אומנם אין לי את הפלטה הרבה זמן אבל בכל זאת במעט הזמן הזה התאהבתי בה לחלוטין.
בינתיים המועדפים עליי זה הסומק Mood exposure שכל כך שונה מכל סומק שיש כבר ברשותי (והרי זה הכי כיף לגוון) והפודרה Iridescent light פשוט מדהימה ונותן מעין הארה עדינה, אני חושבת שעכשיו בחורף היא הולכת להיות להיט אצלי 🙂

אי אפשר לדבר על הפלטה הזאת מבלי לציין את המחיר שהוא 80$ וזה בחלט מחיר גבוה לכל הדעות, יחד עם זאת הכמות היא לא גדולה וכל הפלטה עצמה אינה גדולה.
עבורי שמזמן רציתי לדגום מהפודרות המאירות של האורגלס העובדה שיש מספר פודרות יחד זה יתרון ובעיני הכמות אינה כזאת קטנה ואני סקפטית אם אני אי אפעם אסיים אותה, אבל אם כן זה הרי סיבה מצויין להתחדש בפודרה הספציפית שסיימתי בגודל המלא 😉

מקווה שאהבתן את הסקירה הזריזה שלי.

נתראה בפוסט הבא,
יולי

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *